q

استودیو تصویر معاصر
خدمات فیلم و عکس
عکاسی مراسم ازدواج / عکاسی پرتره و خانواده / عکاسی صنعتی و تبلیغاتی / عکاسی کودک / ساخت فیلم و تیزر / مدرسه عکاسی
تلفن دفتر اصفهان :
031-36248255
تلفن دفتر شاهین شهر :
031-45232142

چرا پیشنهاد می‌کنیم در روز جدا از روز مراسم عکاسی کنید.

 

ما به همه زوج‌هایی که قصد عکس‌برداری و فیلم‌برداری از مراسم خود رادارند پیشنهاد می‌کنیم که در یک روز جدا از روز مراسم خود این کار را انجام دهند. بعضی از عروس و دامادها این کار را نمی‌کنند و در روز مراسم به‌شدت پشیمان می‌شوند که متأسفانه دیگر خیلی دیر شده است. کسانی که قبول نمی‌کنند که این کار را بکنند بیشتر نکات منفی آن را می‌بینند. من سعی می‌کنم در اینجا به‌تمامی نکات مثبت و منفی آن اشاره‌کنم که بتوانید راحت‌تر در این مورد تصمیم بگیرید.
• یک روز جداگانه باید برای این کار وقت بگذارید؛ که غالباً در وسط هفته خواهد بود.
• یک هزینه جداگانه برای آرایشگاه و مزون لباس پرداخت نمی‌کنید. دراین‌باره باید بگویم که سالن‌های زیبایی و مزون‌های لباس برای روز جداگانه هزینه کامل را نمی‌گیرند. اکثر این همکاران فقط بیست‌تا سی درصد برای یک روز اضافه از شما دریافت می‌کنند؛ که نسبت به مزایای آن رقم زیادی نیست.
• عکاسی در استودیو و باغ فرآیند نسبتاً خسته‌کننده ایست. اکثر عروس و دامادها بعد از عکاسی باحالتی خسته از کار روزانه و عکاسی در مراسم حاضر می‌شوند. در عکاسی در روز جدا از مراسم شما به‌هیچ‌عنوان خسته نیستید و از آرایشگاه یک‌راست به سمت محل جشن می‌روید و باانرژی فراوان از جشن لذت بیشتری می‌برید.
• چون یک روز جداگانه برای عکاسی می‌آیید، شرایطی فراهم می‌شود که شما لباس و آرایش خود را یک‌بار قبل از مراسم به‌صورت جدی تست کنید و اگر در قسمتی از آن ناراضی بودید آن را در روز مراسم رفع کنید یا به آرایشگر خود اطلاع دهید. برای کسانی که در روز مراسم عکاسی می‌کنند این فرصت وجود ندارد.
• چون عکاس باید شمارا در یک ساعت مشخص به سمت جشن هدایت کند،‌ غالباً استرس و فشار کاری زیادی به روی گروه تصویربرداری است. عکاسی در روز جداگانه این فشار و استرس را برداشته و درنتیجه روی کیفیت کار تأثیر مثبتی خواهد گذاشت.

همان‌طور که گفتیم شاید عکاسی در روز جداگانه هزینه‌هایی که بسیار ناچیز است را بر شما متحمل کند،‌ ولی مزایای آن به‌قدری مثبت و زیاد است که انتخاب نکردن آن اشتباهی بزرگ و غیرقابل‌جبران برای عروس دامادها خواهد بود. در این مورد در جلسات معرفی و صحبت با عکاس بیشتر صحبت می‌شود.

نویسنده : سیامک تراکمه زاده
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 5 =