q

استودیو تصویر معاصر
خدمات فیلم و عکس
عکاسی مراسم ازدواج / عکاسی پرتره و خانواده / عکاسی صنعتی و تبلیغاتی / عکاسی کودک / ساخت فیلم و تیزر / مدرسه عکاسی
تلفن دفتر اصفهان :
031-36248255
تلفن دفتر شاهین شهر :
031-45232142

  1. خواسته شما چیست؟

شما به‌عنوان سفارش‌دهنده کار چه خواسته‌ای از عکس خوددارید. به‌بیان‌دیگر اینکه این عکس یا تیزر خود را در کجا می‌خواهید استفاده کنید. قطعاً عکسی که برای یک بیلبورد بزرگ شهری گرفته می‌شود متفاوت است با عکسی که برای معرفی محصول شما در وب‌سایت شرکت قرار است استفاده کنید. ما متناسب با نیاز شما عکس را خلق می‌کنیم.

 

  1. محصول شما چیست؟

در عکاسی از یک محصول چند عامل بسیار مهم وجود دارد.

 ابعاد یک محصول: در عکاسی از یک خودروی نیمه سنگین تفاوت بسیار زیادی وجود دارد با یک ناخن‌گیر. ما به لحاظ فضای استودیویی و تجهیزات موردنیاز امکان عکاسی هر دو راداریم. چه قطعات با ابعاد بسیار بزرگ، چه قطعات ماکرویی و ریز.

 

جنس یک محصول: یک از مشکلات اصلی شما یا همکارانتان در سفارش عکاسی از محصولاتتان غالباً جنس آن است. عکاسی از قطعات فلزی براق مثل نقره، از اجسامی با سطح آینه‌ای، قطعاتی با بافت سطحی بسیار خاص مثل چرم یا انواع پارچه و…همیشه شمارا ناراضی از عکس نهایی می‌کند. تخصص و تجربه ما و شناخت علمی از مشکلات این نوع عکاسی بدون شک عکسی ماندگار از محصولات درجه‌یک شما خواهد ساخت.

 

رنگ محصول: دغدغه بسیاری از تولیدکنندگان و یا واردکنندگان یک محصول خاص رنگ آن محصول است. مثلاً برای یک تولیدکننده سنگ یا واردکننده لوازم بهداشتی و آرایشی نشان دادن رنگ درست و صحیح یک امر مهم است. ما با کمک ابزارهای کنترل دقیق رنگ، کالیبراسیون و مدیریت رنگ در نرم‌افزار عکس‌هایی بارنگ‌های اصولی، صحیح و دقیق تولید می‌کنیم.

نویسنده : سیامک تراکمه زاده
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =