q

استودیو تصویر معاصر
خدمات فیلم و عکس
عکاسی مراسم ازدواج / عکاسی پرتره و خانواده / عکاسی صنعتی و تبلیغاتی / عکاسی کودک / ساخت فیلم و تیزر / مدرسه عکاسی
تلفن دفتر اصفهان :
031-36248255
تلفن دفتر شاهین شهر :
031-45232142

هر آتلیه صنعتی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود هست که افراد بر اساس بودجه و سلیقه خود هر یک را برمی‌گزینند.
از دیدگاه معاصر برخی ویژگی‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است که با تلاش تمام‌وقت کادر مجربش سعی در حفظ این خصائص درون خود دارد.
ابتدایی‌ترین سؤالی که ممکن است در ذهن شکل گیرد این است که آتلیه در چه مکانی قرار دارد؟ آیا امکان دسترسی آسان به آنجا وجود دارد یا خیر؟
تا حد امکان باید سعی شود استودیو در مکان‌های داخلی شهر و قابل‌دسترس و هم‌چنین مجهز به پارکینگ باشد.
مهم‌ترین ویژگی که در این شاخه از عکاسی وجود دارد آن است که عکاسی صنعتی بر پایه علم و دانش و مهارت عکاس در استفاده بجا از تجهیزات بناشده و رابطه‌ای باهنر و سلیقه شخصی مشتری و یا خود عکاس ندارد. به‌طور مستقیم با صنعت در ارتباط می‌باشد و به دلیل استفاده از این تصاویر در بخش تبلیغاتی و معرفی محصول، کارخانه و یا خدمات نیازمند برخورداری عکاس یا طراح عکس از علم روان‌شناسی نیز می‌باشد. درنتیجه به هنگام گزینش آتلیه مناسب باید با دیدی کارشناسانه بررسی‌ها را انجام بدهیم و ویژگی‌هایی به‌غیراز زیبایی صرف را ملاک قرار دهیم. برای این منظور باید به‌ بررسی کادر اجرایی و پشتیبانی هر آتلیه بپردازیم.
از دیدگاه ما بارزترین نحوه تصمیم‌گیری در این زمینه بازدید از نمونه کارهای گروه می‌باشد. پس‌ازآن می‌بایست به تحصیلات آکادمیک و امتیازات کسب‌شده اکتفا کرد.
به دلیل جدیتی که ازلحاظ صنعتی در این شاخه وجود دارد، تجربه صرف منجر به کیفیت صد درصد نمی‌شود و ترجیحاً می‌بایست دانش آکادمیک هم دخیل شود.
هم‌چنین نظرات مشتری‌های قبلی نیز در انجام این تصمیم‌گیری می‌تواند بسیار مؤثر باشد زیرا علاوه بر این‌که ازلحاظ کیفیت کار به شما می‌گویند که در چه سطحی قرار دارند، اطلاعات مفیدی هم در رابطه با نحوه برخورد با مشتری و زمان‌بندی‌های کادر پشتیبانی و اجرایی در اختیار شما کارفرمای گرامی قرار می‌دهند.

نویسنده : سیامک تراکمه زاده
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 1 =